23.12.05. AKCIJA “MISIŅA MISKASTE”

05.04.2014 14:54
2005.gada oktobrī izsludinātās akcijas pret netīrību pilsētā “Misiņa miskaste” pirmais posms ir noslēdzies. Atgādinām, ka akcijas mērķis ir atklāt stihiskās izgāztuves, atkritumu uzkrāšanās vietas vai vienkārši uzrādīt piemēslotās vietas Daugavpilī. Akcijai iesniedzamas fotogrāfijas ar nelielu aprakstu – kas, kur, kad? Tā kā komisijas sastāvā ir pašvaldības policijas darbinieki, “Labiekārtošanas” un DzKSU pārstāvji, tad ir iespēja gan sodīt vainīgos, gan likvidēt stihiskās izgāztuves.
22.decembrī akcijas rezultātu vērtēšanas komisija apkopoja pirmā posma rezultātus. Vērtēšanai tika iesniegti 39 fotoattēli – gan individuālie darbi, gan kolektīvie. Par labākajiem komisija atzina 11.pamatskolas 9.d klases kolektīvo darbu (fotostāsts par vienas izgāztuves “dzīvi”), Anetes Vagales (Vienības pamatskolas 6.d klase) darbu (Ruģeļu mikrorajona izgāztuves), un Evas un Intas darbu (Vienības pamatskolas 6.d klase) – izgāztuves Esplanādes mikrorajonā un Daugavas krastā. Veicināšanas balvu saņems BJSS airētāji – 10 jauniešu kolektīvais darbs parāda Stropu ezera krastos esošo netīrību.
23.decembrī jaunieši ieradīsies uz apbalvošanu Jaunatnes Lietu nodaļā. Viņiem tiks pasniegtas mazās balvas “Misiņa miskaste” un dāvanu kartes kolektīviem boulinga apmeklējumiem. Tā kā šodien sākas skolēnu Ziemassvētku brīvlaiks, tad uzvarētājiem ar saviem draugiem būs vēl viena iespēja patīkami atpūsties.
Atgādinām, ka akcija turpinās, un otrais tās posms noslēgsies 2006.gada 15.martā.
Lai Jums priecīgi, gaiši un mierīgi Ziemassvētki un veiksmīgs Jaunais gads!


Jaunatnes Lietu nodaļas vadītāja Ieva Teikmane.

Автор: Daugavpils

Автор: Dayana
Добавлено: 27.06.2016 08:14
0

Very valid, pithy, suniccct, and on point. WD.

Автор: Jalene
Добавлено: 26.06.2016 13:36
0

I am in the midst of a 125-Day Gratitude Journey. I typically blog about my journey to THRIVE with fibromyalgia. Thank you so much for your post! It is the SHIFT which changes us. We have to know what it is to shift and how to do it but once we learn those things it is simply a matter of putting them to practice which I acknowledge is not necessarily simple at times. This post is a beautiful example of how to make the transition from grousing to gratitude. I am having a higher-than-normal pain day but it is also because I live a mosohactive-t-an-mert THRIVING with fibromyaliga life. It’s all good!

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha